Skip to main content
Objednat hned Objednat hned

Dovolená v Bavorském lese

Objevte Bavorský les
z nové perspektivy

Aktivní dovolená nebo čas strávený v přírodě? Bavorský les umí obojí. Na stezce v korunách stromů zažijete přírodu v její vrcholné podobě – a bezmezné výhledy na zdánlivě nekonečné rozlohy lesa, hory Bavorského lesa a severní alpský hřeben na obzoru.

Zajímavá místa
v Bavorském lese

V oboře v Centru národního parku můžete obdivovat rysy a další původní lesní zvířata.

Venkovní prostor pro zvířata

Navštivte rysa, medvěda a další vzácné ptáky v jejich domově: 200hektarový areál pro volně žijící zvířata v národním parku se nachází přímo u vstupní věže na Stezku korunami stromů. Zde se můžete zblízka seznámit s přibližně 40 původními druhy savců a ptáků, z nichž některé jsou ohrožené.

Zajímavé informace o nejstarším německém národním parku poskytuje lesnická výstava v Hans-Eisenmann-Haus přímo u východu ze stezky.

Hans-Eisenmann-Haus

Mnohem víc než muzeum: uvnitř v Hans-Eisenmann-Haus mohou na Lusen šplhat mladí horolezci. Kino a výstava odhalují tajemství národního parku. A návštěvnické centrum poskytuje i mnoho dalších tipů na výlety v okolí.

Pro rodiny je v Bavorském lese připraveno mnoho tipů na výlety se spoustou zábavy a dobrodružství pro každého člena rodiny.

Rodinné zážitky

Sjeďte letní sáňkařskou dráhu v medvědím bobu nebo se vydejte na výlet s alpakou: Stezka korunami stromů není jediným tipem na výlet s tou správnou dávkou zábavy a dobrodružství pro vaši rodinnou dovolenou.

Sklářské umění je historické řemeslo, které utváří a odlišuje celý region.

Skleněné umění

Věděli jste, že většina skleněných trofejí v televizi pochází z Bavorského lesa? Ať už jde o míč Světového poháru v lyžování, skleněný pohár, který Arnold Schwarzenegger předává kulturistům na „Arnoldově sportovním festivalu“, nebo sošku pro ženy na Světové ceně žen: to, co hvězdy drží před kamerou, pochází z Bodenmaisu! Sklo je řemeslo, umění a vášeň a symbolizuje Bavorský les jako nic jiného.

Akce na Stezce korunami stromů Bavorský les

Co zažít

Omlouváme se, v současné době nejsou k dispozici žádné události k zobrazení.

Naši sourozenci: Stezka korunami stromů Salzkammergut

HNED ZA ROHEM

Na stezku korunami stromů Salzkammergut Na všechny stezky korunami stromů

Revize na stezka korunami stromů

Krátká přestávka

Od pondělí 15. do neděle 28. dubna 2024 je Stezka korunami stromů Bavorsky les uzavřená kvůli revizím!