Skip to main content
Rezerwuj bilet Rezerwuj bilet

Kup bilet na wyjątkowe przeżycia.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Podaruj prezent pełen wrażeń w postaci bonu upominkowego lub od razu zarezerwuj przygodę w koronach drzew.

Bilety internetowe

Zarezerwuj bilet lub zrealizuj vouchery

Bony

Kup kupon teraz

Elvis ponad Koronami Drzew

Już teraz kup bilet na 16.08

CENY BILETÓW I GODZINY OTWARCIA

PLANOWANIE WIZYTY

Tu znajdziesz wszelkie informacje o naszych godzinach otwarcia oraz, jak dotrzeć do Ścieżki w koronach drzew, położonej w Heringsdorfie. Dla grup oferujemy zniżki oraz dodatkowe usługi. Zapytaj poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony na naszej stronie w zakładce Oferty grupowe.

Godziny otwarcia i dojazd Informacje i rezerwacje dla grup

PYTANIA I ODPOWIEDZI ODNOŚSNIE TWOJEJ WIZYTY NA ŚCIEŻCE

CZĘSTE PYTANIA

Psy

Czy można na Ścieżkę w koronach drzew wprowadzać psy?

Czy można na Ścieżkę w koronach drzew wprowadzać psy?

Niestety, psy oraz inne zwierzęta nie są wpuszczane na szlak. Jedyny wyjątek stanowią psy asystujące koinieczne z aspektów medycznych.

Na Ścieżce pragniemy wszystkim gościom umożliwić beztroski wypoczynek, także tym, którzy unikają kontaktów ze zwierzętami lub wręcz się ich boją. Ponadto chcemy uniknąć problemów higienicznych, które mogą powstać z powodu naturalnych potrzeb zwierzęcia. Co równie jest ważnym, spacery na dużych wysokościach mogą stresować zwierzęta. Występujący u psów lęk wysokości może wywołać nieoczekiwane zachowania społeczne, a nawet próbę ucieczki.

Z tych powodów, w pobliżu wejścia dostępne są bezpłatnie zamykane boksy dla psów ze świeżą wodą pitną. Tutaj pupil może poczekać na swoich właścicieli.

Częste pytania

Dostępność

Czy Ścieżka dostępna jest dla wózków inwalidzkich oraz dziecięcych?

Czy Ścieżka dostępna jest dla wózków inwalidzkich oraz dziecięcych?

Ścieżka, kładka drewniana i wieża widokowa są bez barier.

Do samej Ścieżki można z hali wejściowej dostać się windą. Gwarantuje to seniorom, osobom na wózkach inwalidzkich oraz rodzinom z wózkami dziecięcymi komfortowe i beztroskie zwiedzanie.

Maksymalne nachylenie kładki wynosi 6%, co sprawia że jest dostępna dla seniorów, osób na wózkach inwalidzkich i wózków dziecięcych.

Z miejsc odpoczynku również mogą korzystać osoby z problemami , z problemami układu ruchowego, ponieważ pozbawione są wszelakich przeszkód. Na końcu szlaku znajduje się 33-metrowa wieża widokowa. Na górną platformę bez problemu można wjechać wózkiem inwalidzkim lub dziecięcym.

Nasze bistro „Futterkrippe”, także przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji dostępna jest również toaleta dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu.

Osobom posiadającym legitymację osoby niepełnosprawnej (ze znaczkiem B) zalecamy zakup biletu na miejscu w kasie biletowej. Za okazaniem posiadanego dokumentu, oferujemy bilet ulgowy oraz bezpłatny wstęp dla osoby towarzyszącej.

Częste pytania

Pogoda

Czy Ścieżka jest otwarta przy złej pogodzie?

Czy Ścieżka jest otwarta przy złej pogodzie?

Tak, w czasie deszczu Ścieżka jest otwarta, a w przypadku opadów śniegu szlak jest odśnieżany i można z niego korzystać.

Tylko w czasie burzy, gradu, wichury lub oblodzenia ze względów bezpieczeństwa zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia szlaku.

W tej okoliczności informujemy o tym na stronie internetowej.

Częste pytania