Skip to main content
Objednat hned Objednat hned

Kouzelná lesní zvířata na Stezce korunami stromů

Vstupte do kouzelného lesa!

V průběhu jarních prázdnin, od 3. února do 17. března, se návštěvníci Krkonoš mohou poprvé těšit na trasu osvětlenou po celé délce stezky. Zcela výjimečnou atmosféru jí při této příležitosti dodají osvětlené 3D a 2D modely lesních zvířat v nadživotní velikosti.

K procházce stezkou můžete v tomto nevšedním období využít prodlouženou otevírací dobu, která vám umožní ponořit se do kouzelné večerní atmosféry. Poslední vstup bude možný v 19.30, aby měl každý dostatek času vychutnat si magickou cestu korunami stromů. Provozní doba stezky, restaurace V korunách i obchodu se suvenýry je prodloužena do 20.30.

Večerní příběh

PROZKOUMEJTE MAGICKÝ VEČERNÍ LES NA VLASTNÍ OČI

NAPLÁNUJTE SI SVŮJ VEČERNÍ VÝLET NA STEZKU

PARKOVÁNÍ A STEZKA BUS

V případě, že dorazíte, autem, jsou pro Vás k dispozici 3 parkoviště v Janských Lázních. Všechna parkoviště jsou provozována společností MEGA PLUS s.r.o.
Nejbližší parkoviště se nachází přímo u Stezky.
Parkovné na všech parkovištích stojí 100,- Kč na 1 den.

Nově můžete využít i STEZKA BUS, který jezdí každé úterý, čtvrtek a sobotu z Pece pod Sněžkou až k nám na Stezku. Stezka bus je pro naše návštěníky zdarma!

KUDY K NÁM

NOVĚ I STEZKA BUSEM

Příjezd

Jak se k Vám dostaneme?

Jak se k Vám dostaneme?

Ke Stezce se můžete dostat autobusem nebo autem. Vlakem se dostanete nejblíže do Svobody nad Úpou, odkud je možný přestup na autobus.

Frequently asked questions and answers

Parkovné

Je parkoviště zpoplatněné?

Je parkoviště zpoplatněné?

Ano. Parkovné stojí 100,- Kč a platit lze hotově i kartou. V případě problémů volejte přímo dispečink provozovatele (Megaplus, s.r.o.) +420736751909

Frequently asked questions and answers

Parkování

Dá se u Vás zaparkovat?

Dá se u Vás zaparkovat?

Ano. Přímo u Stezky je velké parkoviště s bezbariérovým přístupem. V případě naplnění lze využít centrální parkoviště v Janských Lázních, odkud vede 1 km dlouhá turistická cesta přímo ke Stezce.

Frequently asked questions and answers