Skip to main content
Objednat hned Objednat hned

Skupinový výlet na stezku v korunami stromů

Pojďme to zažít společně!

Je nás hodně!

Je nás hodně!

Větší skupiny

Chcete do korun vyrazit ve větší skupině a ještě k tomu využít služeb průvodce?

Pokud je vás více než 15, máme pro vás zvýhodněné vstupné. K 25 zakoupeným vstupenkám navíc poskytujeme dva vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.

V případě, že budete mít zájem o průvodce, stačí v dostatečném předstihu jeho služby objednat přes e-mail SKSK.pruvodci@krnap.cz.

Větší výpravy rozdělíme na menší skupiny (do 30 osob) tak, abyste si mohli výklad užít na maximum.

Pojďme se učit do lesa!

Pojďme se učit do lesa!

Naše nabídka pro školní skupiny

Krkonošská Stezka korunami stromů ráda přivítá milé návštěvníky z mateřských, základních i středních škol.

Nabízíme vám tu nejlepší učebnu pod korunami stromů. Děti mohou vykládanou látku zažít na vlastní kůži, naučí se vnímat přírodu a rozumět jí. Pochopí, co dělá les lesem, kdy se bude sám obnovovat, kdy hodně a málo vydrží, a co musí a co nesmí člověk dělat, aby mu les vydržel. Poznáte vřetenovku – malého šneka, který žije jen v Krkonoších a brouka kůrovce, se kterým mohou být problémy. Program zapadá do rámcově vzdělávacích programů všech stupňů škol.

Edukační zastávky

Pedagogové uvítají množství informačních tabulí jak s textem, tak i s obrázky, kterým porozumí i nejmenší děti. Zcela unikátním zážitkem pak bude pro děti podzemní expozice nacházející se pod hlavní vyhlídkovou věží, kde uvidí celý kořenový systém stromů, složení půdy i její živé organismy.

Pomoc a poradenství

K dispozici je i školený personál Stezky, který vám pomůže s organizací i dalšími záležitostmi kolem vaší návštěvy v Krkonošském národním parku. V místě je i restaurační zařízení.

V případě, že budete mít zájem o průvodce, stačí v dostatečném předstihu jeho služby objednat přes e-mail SKSK.pruvodci@krnap.cz.

Vzdělávací oblast Člověk a příroda

Pro školní skupiny jsme připravili i pracovní listy s tajenkou, kterou žáci získají, pokud se budou na Stezce věnovat informačním tabulím.

Návštěva Stezky doplňuje vzdělávací oblast Člověk a příroda – 5.6.3 Přírodopis (např. Význam rostlin a jejich ochrana, Základy ekologie, Praktické poznávání přírody, Životní prostředí atd).

My máme hlad!

My máme hlad!

Nabídka stravování pro větší skupiny

V případě vašeho zájmu o stravování pro větší skupinu vám rádi nabídneme speciální menu na míru. Prosím vyplňte následující formulář a my vám vypracujeme vhodnou nabídku. Nebo jednoduše napište na gastro@stezkakrkonose.cz .

Ceny

Ceny

Ceník pro skupiny

Skupiny nad 15 osob (cena za osobu) 270 Kč
Skupina zlevněná (děti 3 – 14 let, osoby starší 65 let,ZTP/P + doprovod zdarma) 210 Kč
Průvodce (cena za skupinu nad 15 osob, na objednání) 800 Kč
Tobogán (od 120 cm) 50 Kč

K 25 zakoupeným vstupenkám poskytujeme 2 vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.

Poptávkový formulář pro autobusové
zájezdové a školní skupiny

Registrační formulář

Prostřednictvím poptávkového formuláře si u nás můžete zdarma a nezávazně vyžádat nabídku na skupinovou exkurzi. Vyplňte prosím všechna pole. Brzy vás budeme kontaktovat.
V případě dotazů Vám také rádi poradíme osobně: +420 499 110 019 | info@stezkakrkonose.cz

11. Informace
22. Kontakt
33. Datum/Podrobnosti
44. Služby
55. Platba
6