Skip to main content
Objednat hned Objednat hned

Dravci na Stezce

Omlouváme se, tato akce byla zrušena

Co byste měli vědět

Kde akce začíná?

Přímo na Stezce korunami stromů

Jak dlouho?

Akce trvá po celý den od 10:00 do 17:00 hodin

Ceny

Platí standardní cena vstupného

Pro koho je akce vhodná?

Pro všechny věkové kategorie

Kde objednat?

na akci se není třeba objednávat

Organizátor

Stezka korunami stromů Krkonoše

Co vás čeká

Vydejte se na jedinečný zážitek na Stezku korunami stromů v Krkonoších, kde se v blízké budoucnosti uskuteční nezapomenutelná akce. Připojte se k nám na den plný vzrušení a poznání, kdy budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s majestátními ptačími dravci ze záchranné stanice Dotkni se křídel.

Na Stezce budou po celý den vystaveni různí dravci, mezi nimiž nebudou chybět fascinující výr velký, elegantní sokol stěhovavý, a dynamická poštolka obecná. Těšit se můžete na nezapomenutelné okamžiky, kdy si tyto nádherné ptáky budete moci prohlédnout zblízka, a dozvědět se více o jejich životě, chování a ochraně.

Návštěvníci se mohou těšit také na dechberoucí průlety dravců přímo nad Stezkou, které vám umožní vidět jejich úžasné letové schopnosti v plné kráse. Připravte se na to, že vám nad hlavami proletí sokol rychlostí blesku, zatímco majestátní výr velký bude tiše klouzat vzduchem.

Tato akce je ideální pro rodiny, milovníky přírody a všechny, kteří se chtějí dozvědět více o těchto úžasných tvorech. Přijďte se dotknout křídel přírody a prožijte den plný obdivu, poznání a respektu k ptačí říši. Nezapomeňte si vzít fotoaparáty, protože tento zážitek si budete chtít uchovat navždy!

Těšíme se na vaši návštěvu na Stezce korunami stromů v Krkonoších, kde se příroda setká s obdivem a kde se každý může dotknout křídel přírody.